Hakkımızda

biletmatix.com Türkiye’de hizmet veren, yaklaşık 500 hava yolu firmasının biletlerini sunan, kullanıcılarına büyük kolaylıklar sunan bir uçak bileti sağlayıcısıdır.Misyonumuz

Tüketicilerden iş ortaklarına kadar tüm paydaşlara büyük faydalar sağlayan bir uçak bileti tedarikçisi olmak için çalışıyoruz.


Vizyonumuz

Türkiye’de “kaliteli ve sorunsuz uçak bileti deneyimi” denince akla ilk gelen kaynak olmak.


Kalite Politikası

Müşterilerimize her konuda kulak veriyor, hizmet kalitemizi müşteri ihtiyaçlarına göre aralıksız geliştiriyoruz.


Neden biletmatix.com

Türkiye'de ve dünyada tarifeli olarak uçuş gerçekleştiren yaklaşık 500 adet hava yolları firmasının uçak biletlerini 1 arama ile biletmatix.com üzerinde listeleyebilir, en ucuzdan en pahalıya tüm uçuşları 1 ekran üzerinden kontrol ederek rezervasyon veya satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.


Biletmatix.com güvenilir mi?

Yazılım kaynak kodları, tasarımları, sanal banka işlemleri ve bunları barındıran teknik ekipmanları kendi bünyesinde barındırmaktadır. Dünyanın tartışmasız en iyi güvenlik sistemi olan Globalsign Güvenlik sertifikaları ile tüm kullanıcılarımız 5.000.000 TL limite kadar koruma ve teminat altındadır.


Size nasıl ulaşabilirim?

Çağrı merkezimiz 7/24 saat tamamı profesyonel seyahat danışmanlarından oluşmuş bir ekip ile hizmet kalitesini en üst seviyede tutmak için çalışmaktadır. İptal, iade ve değişiklik gibi farklı sorunlarınıza cevap verebilmek için 7 gün 24 saat boyunca çağrı merkezimiz ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.


BÜLTENMATIX

biletmatix.com’un fırsatlarından haberdar olmak için
e-posta adresinizi giriniz.